date امروز : چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ مصادف با 2019-Apr-24 میلادی

منتشر شده در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی موسسات غیردولتی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از دو هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی موسسات غیر دولتی خبر داد و گفت: این مهلت فردا ۲۷ آبان پایان می‌پذیرد. دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:…

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از دو هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی موسسات غیر دولتی خبر داد و گفت: این مهلت فردا ۲۷ آبان پایان می‌پذیرد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام و پذیرش رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته سال ۱۳۹۷ تمدید شده است و داوطلبان تا فردا، ۲۷ آبان امکان ثبت‌نام در این رشته‌ها را دارند.

وی در ادامه افزود: با توجه به درخواست موسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت و بر اساس موافقت دفتر گسترش آموزش عالی مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته‌های دارای پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۷، داوطلبان تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه ۲۷ آبان فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی (اعم از داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت‌نام کرده و یا ثبت‌نام نکرده‌اند) می‌توانند برای ثبت‌نام در این رشته‌ها به لینک جستجوی عنوان موسسه و کدرشته‌محل‌ در سایت این سازمای به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

به گفته وی، در این مرحله، پذیرش دانشجو برای مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی منحصراً در رشته‌های تحصیلی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های آزمون مربوط صورت می‌پذیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش در پایان خاطر نشان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز، شنبه ۲۶ آبان ۹۷، تعداد ۲ هزار و ۶۱۶ نفر در این دوره‌ها ثبت‌نام کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

اخبار پربازدید

اخبار برگزیده
جدیدترین خبرها

طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی پرو پی اچ پی - 30 آبان 1397